İletişim     Künye     Yazarlar       Anasayfa          
Tarafsız Haber
SİYASET   DÜNYA   EKONOMİ   MAGAZİN   SPOR   SAVUNMA   KADIN   TEKNOLOJİ   TÜRKİYE   YAZARLAR   FOTO GALERİ   VİDEO

Yarın Bazı İllerde Okullar Tatil

Yurdun genelinde kar yağışının etkisini arttırması ile birlikte 'kar tatili' haberleri art arda geldi. Kar yağışı nedeniyle yarın bazı illerde eğitime ara verildi.

Haberler » Türkiye         Okunma : 409

Yarın Bazı İllerde Okullar Tatil

Karaman'da yoğun kar yağışı nedeniyle yarıniçin eğitime ara verildi. karaman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, okulların yarın için tatil edildiği belirtildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Son meteorolojik tahminler ve alınan veriler çerçevesinde önümüzdeki günlerde kar yağışının devam edecek olması nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurul Kararıyla ilimiz genelindeki tüm okullarımız 26 Aralık 2016 Pazartesi günü tatil edilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile personeller de aynı tarihte idari izinli sayılmaları Valiliğimizce uygun görülmüştür" denildi.

HAKKARİ YÜKSEKOVA'DA KAR TATİLİ

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde kar yağışı nedeniyle tüm okullar yarın (pazartesi) için 1 gün süreyle tatil edildi.

Yüksekova İlçesi'nde öğleden sonra etkili olmaya başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe genelinde ilkokul, ortaokul ve liseler, yarın için 1 gün süreyle tatil edildi.

Ağrı, Erzincan ve Iğdır'da eğitime kar engeli

Ağrı, Iğdır ve Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Ağrı Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışı nedeniyle Ağrı merkez, Patnos ve Eleşkirt ilçelerindeki köy okulları ile taşıma sistemle eğitim veren okullarda eğitime 26 Aralık Pazartesi ara verildiği bildirildi.

Iğdır Valiliği ise kent merkezindeki ilkokullar ve ortaokullar ile merkeze bağlı yerleşim birimlerindeki Kervansaray, Alibeyköy, Güngörmez, Mezra, Taşlıca, Harmandöven, Pınarbaşı, Kızılkule ilk ve ortaokullarının yoğun kar yağışı nedeniyle yarın tatil edildiğini açıkladı.

Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde ise yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildiği ifade edildi.

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, güney ve doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur akşam saatlerinde Bursa ve Bilecik ve çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa)esmesi bekleniyor. Sabah saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinde pus ve yer yer sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.
BURSA °C, 6°C Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu, akşam saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı / EDİRNE °C, 7°C Parçalı ve çok bulutlu / İSTANBUL °C, 9°C Çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu / KIRKLARELİ °C, 6°C Parçalı ve çok bulutlu.

EGE

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Rüzgarın; kıyılarında kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.
A.KARAHİSAR °C, 1°C Parçalı ve çok bulutlu / AYDIN °C, 13°C
Parçalı ve çok bulutlu / İZMIR °C, 11°C Parçalı ve çok bulutlu / MANİSA °C, 10°C Parçalı ve çok bulutlu

AKDENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Antalya, Adana, Mersin ve Hatay çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimlerde yağmur ve sağanak, iç ve yüksek kesimlerde kar şeklinde olması bekleniyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ADANA °C, 13°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu iç ve yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı / ANTALYA °C, 11°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak yağışlı / HATAY °C, 8°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu / ISPARTA °C, 3°C Parçalı ve çok bulutlu.

İÇ ANADOLU

Çok bulutlu, güneyi kesimlerinin hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. ANKARA °C, 5°C Parçalı ve çok bulutlu / ÇANKIRI °C, 6°C Parçalı ve çok bulutlu / KIRIKKALE °C, 4°C Parçalı ve çok bulutlu / KONYA °C, 0°C Çok bulutlu ve hafif kar yağışlı.

BATI KARADENİZ

Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kıyılarının yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi tahmin ediliyor. BARTIN °C, 5°C
Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmurlu / BOLU °C, 4°C Çok bulutlu / DÜZCE °C, 3°C Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmurlu, iç ve yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı / ZONGULDAK °C, 7°C Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmurlu.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları ile Doğu Karadeniz bölümünün yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyılarında yağmur, iç kesimlerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AMASYA °C, 5°C Parçalı ve çok bulutlu / RİZE °C, 10°C Çok bulutlu, gece saatlerinde yağmurlu / SAMSUN °C, 10°C Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmurlu / TRABZON °C, 9°C Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmurlu.

DOĞU ANADOLU

Çok bulutlu, Malatya dışında bölge genelinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kar yağışının Hakkari çevrelerinde yoğun olması bekleniyor. Kuzey kesimlerinde kuvvetli olmak üzere bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ERZURUM °C, -3°C Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı / KARS °C, -10°C Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı / MUŞ °C, -8°C Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren kar yağışlı / VAN °C, 2°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Çok bulutlu, doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur Diyarbakır ve Batman çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

DIYARBAKIR °C, 4°C Çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı / GAZİANTEP °C, 5°C Çok bulutlu / SİİRT °C, 6°C Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu / ŞANLIURFA °C, 10°C
Çok bulutlu.Etiketler: Karaman Valiliği, Kar, Kar Yağışı, Kar Tatili, Okullar, Yüksekova
Mansur Yavaş’tan Yeni Atama
Mansur Yavaş’tan Yeni Atama
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, son yaptığı ataması ile Volkan Memduh Gültekin'i basın yayın koordinatörlüğü görevine getirdi.
Milli Savunma Bakanlığı’ndan Açıklama: Hedefler İmha Edildi
Milli Savunma Bakanlığı’ndan Açıklama: Hedefler İmha Edildi
Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'a yapılan hava harekatında terör örgütü PKK tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini duyurdu.
Maltepe'de Oy Sayımına Tekrar Başlandı
Maltepe'de Oy Sayımına Tekrar Başlandı
İstanbul Maltepe'de oy sayımının iptalinin ardından oy sayımı bu sabah yeniden başladı.
YSK Büyükçekmece İtirazını Görüşüyor
YSK Büyükçekmece İtirazını Görüşüyor
Yüksek Seçim Kurulu, Büyükçekmece ile ilgili itirazları görüşmeye başladı.
4500 Kişi İşten Çıkarılacak
4500 Kişi İşten Çıkarılacak

TAV Havalimanları Holding A.Ş bu sabah KAP'a gönderdiği yazılı açıklamada Atatürk Havaalanı operasyonlarının durması nedeniyle 4 bin 500 kişinin işten çıkarılacağını duyurdu.
Mansur Yavaş Mazbatısını Bugün Aldı
Mansur Yavaş Mazbatısını Bugün Aldı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, mazbatasını aldı.
TEM'de Feci Kaza
TEM'de Feci Kaza
Körfez ilçesinde, TEM yolunun Körfez gişeleri mevkisinde, büyükbaş yüklü TIR devrildi. Kazada sürücü Fatih Erdoğmuş, yaralanırken, hayvanlar da yola saçıldı.
Sakarya'da Yolcu Otobüsü Devrildi
Sakarya'da Yolcu Otobüsü Devrildi
Sakarya'da Anadolu Otoyolu Ankara istikametinde yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 32 kişi yaralandı.
İstanbul Seçim Sonuçlarında Son Durum
İstanbul Seçim Sonuçlarında Son Durum
CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, geçersiz oyların sayımı ile ilgili son verileri paylaştı. Tanrıkulu, geçersiz oyların yüzde 90’ını sayıldığını belirterek, İmamoğlu’nun 15 bin 823 farkla önde olduğunu söyledi
84 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
84 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Mart ayındaki operasyonlar 84 terörist etkisiz hale getirildi.
THY’den Uyarı
THY’den Uyarı
İstanbul Havalimanı'nın taşınması hakkında açıklamalarda bulunan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, ''İstanbullular, bu süreç içerisinde Basın Ekspress yolunun alternatif yollarını kullanarak, trafikte zorluklar yaşamayın'' ifadelerini kullandı.
YSK Başkanı Güven'den Son Dakika Açıklaması
YSK Başkanı Güven'den Son Dakika Açıklaması
YSK Başkanı Sadi Güven yaptığı son dakika açıklamasında 'Süreç devam ediyor, olağanüstü bir durum olursa açıklama yaparım.' ifadelerini kullandı.
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu t
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da evinin önünde to
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devle
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Böl
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın Dalaman'dan
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başyaveri Al
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Yıldırım Ankara'ya giderken Jandarma'nın tacizine
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zaf
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
TSK’nın bu sabah saatlerinde Suriye'nin Cerablus b
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Twitter Logo