İletişim     Künye     Yazarlar       Anasayfa          
Tarafsız Haber
SİYASET   DÜNYA   EKONOMİ   MAGAZİN   SPOR   SAVUNMA   KADIN   TEKNOLOJİ   TÜRKİYE   YAZARLAR   FOTO GALERİ   VİDEO

Medcezir 73. Bölümün 2.Fragmanı Yayınlandı

İzlenme rekorları kıran Medcezir dizisi, yepyeni bölümü ile 15 Mayıs Cuma akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Miraz ve Yaman evlenecek mi?

Haberler » Dizi         Okunma : 95745

Medcezir 73. Bölümün 2.Fragmanı Yayınlandı

İzlenme rekorları kıran Medcezir dizisi, yepyeni bölümü ile 15 Mayıs Cuma akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Miraz ve Yaman evlenecek mi?

Star Tv ekranlarında izlenme rekorları kıran Medcezir'in 73. bölümü ile 15 Mayıs Cuma akşamı yayınlanıyor. Medcezir 15 Mayıs Cuma akşamı heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Mira kaza mı geçirecek?

Ekranların sevilen dizisi Medcezir yeni bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Bu hafta özel iki ismin konuk olacağı Medcezir'in yeni bölümü merakla bekleniyor. İzlenme rekorları kıran Medcezir'in 73. bölümü 15 Mayıs Cuma günü ekranlara gelecek.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ve Barış Falay gibi ünlü isimlerin bulunduğu Medcezir, başladığı günden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan ekranların sevilen Medcezir Dizisi, bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle izleyicileri ekranlara kilitleyecek.

Medcezir'in yeni bölümünde; Yaman'ın annesi Nevin'in anneler gününde Altınkoy'a gelerek özür dilemesi Yaman ve Mira'nın kalbindeki en büyük eksiği tamamlar. Kötü günleri geride bırakmak isteyen anne-oğul barışır. Kenan ve Asım arasındaki gizli pazarlık, Yaman'ı olayların içine tekrar alır.

Mert'in Eylül için hazırladığı video sürprizi bir tek Eylül'ün kalbini yumuşatmaya yetmezken, Mira ve Yaman en yakın arkadaşlarını yeniden bir araya getirebilmek için farklı bir yöntem uygulamaya karar verir. Mert ve Uzay'ın karikatür kitabının basın davetinde Eylül'le Mert'i barıştırmak için herkes seferber olurken, Mert o gün kendisi için doğan umut ışığına sıkı sıkıya sarılır.

Selim'in kasasındaki emanet silahın kaybolmasından sonra yaşanan panik devam ederken, Orkun, elindeki silahtan aldığı güçle, şimdi daha da tehlikelidir.

Düğün hazırlıklarına başlayan Mira ve Yaman ameliyat stresinden olabildiğince uzak huzurlu günler yaşarlar. Mira'nın ilk durağı gelinlikçi olur. Öbür taraftan Amerika'daki okula kabul edilmeleri için iki sevgili gerekli işlemleri yerine getirir. Geriye bir tek yabancı dil sınav sonuçlarının açıklanması kalır. Sınav sonucu açıklandığında Mira hayatındaki zorlu gerçekle bir kere daha yüzleşmek zorunda kalır. Üstelik Yaman bu sefer yanında yoktur.

Medcezir 72. Bölüm Özeti

Mira ve Yaman'ın çıktıkları büyülü yolculuğa son vermeleri birçok konu ile ilgili karar almalarına sebep olacaktır. Mira'nın geçireceği atak, çiftin geleceğe dair umutlarını yok etmeyi başaramaz. Korkularıyla yüzleşip Mira'nın ameliyat tarihine karar verirler.

Mert'in ihanetini öğrenen Eylül, onun kendisine ulaşmasını sağlayacak bütün yolları kapatır. Eylül aşk acısına, Mert ise yaşadığı büyük pişmanlığa teslim olur. Mert'le Uzay'ın çizgi romanlarının ilk taslağı matbaadan çıktığında, Eylül de hayatını altüst eden adrestedir.

Bu yıl anneler günü, Mert için de, Yaman için de, Eylül için de, Mira için de iyisiyle kötüsüyle sürprizli geçecektir.

Mira ve Yaman nikah tarihi alırak ömür boyu birlikte olmak için bir adım daha atar. Bu mutluluk haber hem Altınkoy'da hem Tozludere'de yankı bulur. Orkun nikah tarihini Yaman'ın kendisinden öğrenirken. Nevin de haberi anneler gününde alır.

Altınkoy'da Orkun'un fitili ateşlediği bomba dönüp dolaşıp kendi evinde patlar. Gecenin sessizliğini bozan silah sesleri Altınkoyluları yeniden bir araya getirir.

Medcezir 71. Bölüm Özeti

Yaman ve Mira her şeyi geride bırakıp gitmek için birbirine verdiği sözü tutmak için hazırlık yapıyor. Gideceklerinden kimsenin haberi olmazken, Mert ile vedalaşan Yaman, Selim'e mail ile veda ediyor.

Yaman'la Mira çıktıkları yolculukta kaderlerini yeniden yazabileceklerine her geçen gün daha çok inanır. Yarattıkları cennette artık sadece kendi sesleri yankılanır. 

Eylül'ü Olcay ile aldatan Mert, elinde bir gül ile ondan özür dilemeye ve pişmanlığını dile getirmeye gider.

Asım Bey'in ve Orkun'un yaptığı oyunların ortaya çıkmasıyla bütün dengelerin değiştiği Altınkoy'da bu hafta neler yaşanacak? Yaptığı kötülükler ortaya çıktıkça arkadaşları tarafından sessizce dışlanan, Orkun'un kontrolünü tamamen kaybetmesiyle, Altınkoy'un korunaklı duvarları sakinlerinin üstüne yıkılır.

Medcezir 70. Bölüm Özeti

Yaman ve Mira'nın nişanlanmasının ardından, Yaman'ın annesinin vereceği tepki belirsizken, oyunları devam edecek mi? Sude'nin hastanede DNA testinde yardım aldığı hemşirenin ölümü üzerine karakola götürülmesi Altınkoyu'ya gerginliği yine getirecek.

Yaşananlara rağmen Selim'den yardım isteyen Sude'nin akıbeti ne olacak? Yaman ve Mira bildiklerini Selim'e ile Sedef'e anlatırken, Orkun'un Sude'ye yardım ettiğini de paylaşacaklar.

Yaman ve Mira yaşadıkları mutluluğun kısa sürmesinin üzüntüsünü yaşarken, Mira annesinin yaptıklarından dolayı acı içindedir.

Medcezir 69. Bölüm Özeti

Yaman ve Mira 3 haftalık uzaklıktan sonra kavuşmanın sevinci içerisindedirler. Arkadaşlarının sürpriz organisazyonu da eklenince, mutlulukları ikiye katlanır. Fakat gecenin sonunda Yaman ve Mira'yı bir sürpriz daha beklemektedir. Gerginliğin artacağı bölümde neler olacak?

Eylül ve Mert yaşadıkları saf aşklarına darbe vurmuşlardır. Mert'in itirafı üzerine ilişkilerinin aldığı yara kapanmayacak gibi görünüyor.

Orkun'un planladığı oyunlara hazırlıklı olan Yaman ise, herkese bunu ispat ederken Mira'nın gönlünü almayı başarır. Orkun, Mert ve Eylül'e bulaşarak intikam almaya çalışırken Yaman'dan gördüğü tepki ile şaşkına döner.

Selim ise Yaman ve Mira için gerçek mutluluğa giden yolun üzerinde duran bir engeli daha kaldırır.

Medcezir 68. Bölüm Özeti

Yaman'ın Almaya'ya gitmesi, Mira ve Yaman'ı ayırmak isteyenlere büyük bir fırsat doğurmuştur. Yaman ise bu tuzaklara düşmeye niyetli değildir. Aralarındaki binlerce kilometreyi birbirlerine hissettirmemek için ellerinden geleni yapan Yaman ve Mira, telefon ve bilgisayarla yaşarlar.

Kenan'ın tedavisinin başarılı bir şekilde ilerlemesi Mira'nın içinde yeniden umut olmasını sağlar. Yaman ile aralarındaki bir engelin daha yıkılacağına inanır. Mira, Yaman ile karşılacağı anın hayallerini kurar.

Mira'nın sağlığına aşırı dikkat etmesi ve ilaçlarını aksatmaması dikkat çeker ve Sude kızı Beren sayesinde Mira'nın yaşadığı heyecanın sebebini anlar. Mira, hamiledir.

Mert ve Uzay'ın bitmek bilmeyen rekabeti Eylül'ü çileden çıkarır ve onların meselelerinden uzak durmaya çalışır, fakat bu uzaklık Mert'in, Eylül'den gizlediği gerçeklerin ortaya çıkmasına engel olamaz.

Sedef, Orkun'la Sude'nin yaptığı işbirliğine şahit olur ve Asım Şekip Kaya ile birlikte Orkun'a büyük bir oyun oynarlar. Orkun, Mira'nın gönlünü alabilmek için Yaman'ın yokluğunu fırsat bilerek bir yemek organize eder fakat bu yemek, hiç de Orkun'un beklediği gibi sonuçlanmayacaktır.

Mira üç haftayı üç yıl gibi yaşamış, kalan son üç gün artık ayrılık dayanılmaz hal almıştır. Mira'nın, Yaman'a en çok ihtiyacı olduğu anda, Yaman'ın elini yine omzunda hisseder.

Medcezir 67. Bölüm Özeti

Mira'nın arabasını alabilmek için Asım bey'in verdiği çeki bozdurnması üzerine Selim'i kırdığını farkeden Yaman'ın tek istediği Mira ile birlikte olmaktır. Şarkısını satarak ne kadar kazandığını merak eden arkadaşları ise tahminlerde bulunurlar. Orkun bu işin peşini bırakmaz.

Kenan, Sude'nin bebeğinin kendisinin olduğunu düşünmesi fikri onu kahredir ve hırlsandırır. Bir türlü çoçuğun Asım Bey'den olduğunu kabullenmez. Fakat gizliden DNA testi yaptıran Asım Bey, bebeğin kendisinin olduğunu kabul edecektir. Sude zafer kazanmıştır, bunun mutluluğunu yaşar fakat kendisini neyin beklediğini bilmemektedir.

Yaman ve Mira beraber zaman geçirmeyi bütün olanlardan sonra unutmuş gibidir. Uzun zamandan sonra mutlu olduklarını hissettikleri gün onları beklemektedir.

Medcezir 66. Bölüm Özeti

Mira ve Yaman'ın aşklarından vazgeçmemesi Orkun'u deliye çevirmiştir. Onları ayırmak adına tıkır tıkır işleyen plani bile Yaman ve Mira'yı birbirinden uzaklaştırmamıştır. Bunun sinirini Sude Hanım'dan çıkarmaya çalışan Orkun, çok sinirlidir.

Mira ve Yaman bir daha uzaklaşmamak için her şeyi deneyeceklerdir. Yaman'ın çekini bozdurup Mira'nın Kenan için sattığı arabasını geri almasını Orkun öğrenmiştir.

Sude Hanım'ın yaptırdığı DNA testi çıkmıştır, herkesin tahminin aksine bebek Kenan'dan değildir. Ama bu gerçeği Asım Bey kabul etmeyecektir. Etiketler: Star Tv, Medcezir, Çağatay Ulusoy, Yaman, Mira, Serenay, Nikah, Barış Falay, 72. Bölüm
İşte Kim Milyoner Olmak İster’in Yeni Sunucusu
İşte Kim Milyoner Olmak İster’in Yeni Sunucusu
Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu değişiyor. Selçuk Yöntem'in yerine gelecek isim belli oldu.
Survivor 2017’de Yarışacak 2’nci İsim Belli Oldu
Survivor 2017’de Yarışacak 2’nci İsim Belli Oldu
Survivor 2017'nin ünlüler takımında yarışacak ikinci isim belli oldu.
Vatanım Sensin’den 'Atatürk' Kararı
Vatanım Sensin’den 'Atatürk' Kararı
Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği ve her perşembe saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor.
O Kaynananın Aldığı Ücret Ortaya Çıktı
O Kaynananın Aldığı Ücret Ortaya Çıktı
'Gözüm Sende' programındaki davranışlarıyla fenomen haline gelen kaynana Emine Hanım’ın, program ekibiyle bölüm başı 3 bin 500 TL'ye anlaştığı ortaya çıktı.
Survivor 2017’nin İlk Yarışmacısı Belli Oldu
Survivor 2017’nin İlk Yarışmacısı Belli Oldu

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Survivor 2017'de yarışacak ilk isim belli oldu.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yeni Sezon Belirsizliği
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yeni Sezon Belirsizliği
Beyaz ekranın uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezon belirsizliği sürüyor.
Güldür Güldür Show'da Ayrılık
Güldür Güldür Show'da Ayrılık
Özge Borak, Show TV'nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show'a veda etti.
Kaza Geçiren Diriliş Ertuğrul Oyuncusunun Durumu Kritik
Kaza Geçiren Diriliş Ertuğrul Oyuncusunun Durumu Kritik
Ünlü dizi oyuncusu Çağdaş Onur Öztürk, rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi için binicilik eğitimi aldığı sırada attan düşerek yaralandı. Oyuncunun durumunun ağır olduğu açıklandı.
O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!
O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!
O Ses Türkiye'den ayrılan Ebru Gündeş'in yerine jüri koltuğuna oturacak isim belli oldu.
''Kiralık Aşk'' Dizisine Üç Başarılı İsim Katıldı
''Kiralık Aşk'' Dizisine Üç Başarılı İsim Katıldı

Star TV ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi ikinci sezonuna başlarken kadrosuna yeni isimler kattı.
Rising Star Türkiye’de Reji Skandalı
Rising Star Türkiye’de Reji Skandalı
TV8'de ekrana gelen Rising Star yarışmasında canlı yayın kazası yaşandı. Özgül Yaman Soyuak adlı yarışmacı sahnedeyken rejinin ''Memeleri kadraja alalım'' sözleri herkesi çok şaşırttı.
Kurtlar Vadisi Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?
Kurtlar Vadisi Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?
Ekranların fenomen dizisi 'Kurtlar Vadisi Pusu', yeni sezonda yine kanal değiştireceği öğrenildi.
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu t
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da evinin önünde to
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devle
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Böl
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın Dalaman'dan
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başyaveri Al
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Yıldırım Ankara'ya giderken Jandarma'nın tacizine
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zaf
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
TSK’nın bu sabah saatlerinde Suriye'nin Cerablus b
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Twitter Logo