İletişim     Künye     Yazarlar       Anasayfa          
Tarafsız Haber
SİYASET   DÜNYA   EKONOMİ   MAGAZİN   SPOR   SAVUNMA   KADIN   TEKNOLOJİ   TÜRKİYE   YAZARLAR   FOTO GALERİ   VİDEO

Devlet Bahçeli'nin Kurultay Konuşması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin 11. Büyük Kurultayı'nda konuştu. Bahçeli kürsüye 'nevruz ateşini yakmaya geliyor' sloganıyla çıktı.

Haberler » Siyaset         Okunma : 10671

Devlet Bahçeli'nin Kurultay Konuşması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin 11. Büyük Kurultayı'nda konuştu. Bahçeli kürsüye 'nevruz ateşini yakmaya geliyor' sloganıyla çıktı.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

"Türklük ve Türkiye sevdası ile kavrulan değerli dava arkadaşlarım. Sevgili bozkurtlarım, asenalarım. Yeni bir günde yeni bir diriliş destanı yazmak yükselen Türkiye'nin ülküsü ile yeni ümitlerle coşmak için beraberiz. Türk'ün bahar bayramında yeniden doğuş, yeniden milli doğruluş amacıyla biriz, birlikteyiz. Bugün Nevruz'un güzelliklerin merkezi olmasını diliyorum. Kucaklaşmak ve kararlılığımızı göstermek için buradayız. Türkiye'nin gözü kulağı bu salondadır. Türklüğün kalbi bu salonda atmaktadır.

Yurdumun her köşesinden koşup gelen kutlu yürekler Ankara'ya dolup taşmıştır. Her birinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 11. Olağan Büyük Kurultayımızı şereflendiren her kardeşimi özlemle bağrıma basıyorum. Türkiye'nin kurtuluşu için bağımsızlık ateşi yakanlar buradadır. Kilim oldunuz gönüllerde dokundunuz. Sevda oldunuz dilden dile dolandınız, şiir oldunuz mısralarda dolandınız, bayrak oldunuz semalarda dalgalandınız tarih oldunuz yer küreye iz bıraktınız. Hoş geldiniz. Sizler yenilgiyi reddeden asaletsiniz. Biliyorum vatana ablukaya alan insan suretlerine tahammülsüzsünüz. Biliniz ki Türkiye'nin geleceği sizlere bağlıdır.

Görüyorum ki kalplere kızgın hançer gibi saplanan AKP'li yılları silmek için hazırsınız. Biliniz ki Türkiye'nin geleceği sizlere bağlıdır.

Milliyetçi ülkücü vicdanlar bizimle yürü Türkiye diye seslenmektedir. Biliniz ki bugün burada yalnız değiliz. Kutlu ecdadımızın ve şehitlerimizin ruhları ve anıları bizimledir. Bugün Türkiye'yi soyanlardan ne pahasına olursa olsun hesap sorulacağı tarihe not düşüyoruz.

'17/25 RUMUZLU ŞAHSIN UYKULARINI KAÇIRACAK'

Sesimiz Beştepe'den duyulacak, kaçak ve karanlık sarayında diktatörlük hesapları yapan 17/25 rumuzlu şahsın uykularını kaçıracaktır. Saray süsü Başbakan Ahmet Davutoğlu ve sanal hükümetinin korkulu rüyası olacaktır. Bizi duyan rüşvetçiler, hırsızlar ve Türkiye'yi dört yoldan dolandıranlar korkudan sinecek delik arayacaktır

Bizim yolumuz bellidir. Bu yolda haram yoktur. Yetim hakkına el uzatma yoktur. Al bayrağımıza ihanet yoktur. Bölücü hainlerle yol arkadaşlığı yoktur.

Süleyman Şah ve Saygı Karakolu'nun havaya uçurup kaçanların, Çanakkale Kahramanlarından bahsetmesi yüzsüzlüktür. Bunlar için PKK'nın gölgesine sığınmak itibardır. Bunlar Çanakkale'de olsa tek kurşun atmadan vatanı teslim ederlerdi. Bunlarda milli namus yoktur, milli halsiyet kadavra halindedir. Erdoğan'a göre vatan kupon araziden farksızdır. Bize göre ise vatan namustur.

Aziz atamız Dedekorkut soy soylamış ve demiştir ki el olma, elin olma, elden olma el olan elin olan, elini de kolunda vatanını da bayrağını da dini de namusunu da kaybedecektir.

Yurt içinde 349 yurt dışında 34 ayrı devlettin sınırları içinde bulunan 78 şehitliğimiz nasıl izan edilecektir. Madem güvenlikle ilgili riskler hat safhada ise her seferinde toprak mı vereceğiz.

'IŞİD TEHDİDİ KARŞISINDA VATAN TOPRAĞI KORUNAMAMIŞTIR'

Vatan kanla alınmıştır. Son damla kana kadar teslim edilmeyecektir. Türk millettin son ferdi şehit olmadıktan sonra düşmeyecektir. AKP ile beraber bayrak inmiş vatan gitmiş devlet dibe vurmuştur. Türkiye utanç yaşamaktadır. IŞİD tehdidi karşısında bölgenin en güçlü ordusu ile vatan toprağı korunamamıştır.

Milletçi hareket Türk milletinin duygularına tercüman olmuştur. Biz vatan kutsal milleti aziz biliriz. Milli birliğimiz üzerinde titreriz.

Geldiğimiz yerleri unutmadık göçtüğümüz toprakları hafızamızdan çıkarmadık. Vatanın tapusu şehitlerimize zimmetlidir. Milliyetçiliğimize modern karakterini kazandıran, milleti egemen kabul etmesidir. Türk milletçiliği haklı olarak yaşanmış çöküşlerden beka kaygısı yaşamaktadır. Çöken imparatorluktan devlet çıkaran Türk milliyetçiliğidir. Biten umutları tazeleyen Türk milliyetçiliğidir. Bizim milliyetçiliğimizde demokrasi vazgeçilmezdir. Irkçılığı ve otoriter sistemleri tümdün reddetmektedir. Milliyetçiliğin kötü gösterme emeli çağdaş olmanın inkarıdır.

'DİYARBAKIR'DA İHANET MEKTUPLARI OKUNMAKTADIR'

Tarihin tekerrür etmesi, travmaların bir kez daha yaşanmaması öncelikli isteğimizdir. Milleti yıkılmaz haline getiren milli kültür Türkiye'de yıkılmak istenmektedir. Milletçiliği ayaklar altına alan Erdoğan'ın çabası boşuna değildir. Ne mutlu Türk'üm sözünden çekinen Erdoğan'ın zalimlere hizmet ettiği çok açıktır. AKP'nin iktidar olduğu yıllarda birlik ve kardeşlik hukukumuz ağır bedeller ödemiştir. Nevruz bayramının kimler tarafından kundaklandığı ortadadır. Nevruz Türk coğrafyasının birlik, bolluk ve bereket simgesidir. Nevruz bir mevsimsel dönüş değil barış ve kardeşlik bayramıdır. Türk milleti Nevruz günü Ergenekon'dan çıkmıştır. Nevruz barış huzurun tohumcuklarının açtığı, kenetlenme ve kucaklaşma vesilesidir. Fakat Nevruzda hainler sokaklara çıkmaktadır. Diyarbakır'da ihanet mektupları okunmaktadır. Türk milletini varlığı ufalanmaktadır. Nevruz kirletilmektedir. Bölücü hainler Nevruz bayramını da sahiplenmektedir.

Biz yapmak için uğraşıyoruz onlar yıkmak için çırpınıyor. AKP'de bu şirlete yardım ediyor ön açıyor. Türkiye'nin geleceğini ateşe atmaya yeltenen bölücü hainler yaktıkları ateşini içinde kül olacaktır. Türkiye'nin önünü aydınlatacak ateş bugün bu salonda MHP'nin yaktığı ateş ile körüklenmektedir.

İmralı canisin mesajı okunacakmış. Bebeklere kurşun sıkan hainin ne diyeceği günlerdir konuşulmaktadır. PKK'nın siyasi kolu, AKP'nın kopyalanmış hali gün aşırı İmralı'dadır. Türkiye pazarlık masasındadır. Öcalan ne istersen AKP'ye yaptırmaktadır. Türk milleti böylesi çürümüş iktadırı hiç görmemiştir. Terörist başının 10 maddelik metni saraylarda okunmuştur. Bölünme manifestosu ise ihanet resmilik kazanmıştır. Bu 10 madde Türkiye'nin bölünmesinin yol haritasıdır. AKP ile PKK'nın yeni demokratik cumhuriyeti bu esaslar üzerine inşa edilecektir.

'YEŞİLÇAM KALINTILARI HANGİ FİLMDE FIRILDAĞI ÇEVİRECEK'

AKP hükümeti Türkiye'nin bölünmesi için PKK ile söz kesmiştir. Yeni anayasa AKP ve PKK'nın ihanet sertifikası olacaktır. PKK silah bırakmamış silahtan vazgeçmemiştir. Buna da niyeti yoktur. İhanet müzakereleri silah tehdidi altında sürmektedir. Erdoğan başkanlık ihtirasları ile PKK'nın Türkiye'yi bölme emelleri kesiştirmiştir. 4 parçalı Kürdistan Erdoğan ve Öcalan'a çözülme şartnamesi ile ihale edilmiştir. Erdoğan'ın meydan meydan dolaşarak 400 milletvekili çığırtkanlığı yapmasını arkasında yatan zihniyet budur. Anayasa suçu işleten koltuk ve bölünme hırsıdır. Şimdi de Öcalan'ın isteği doğrultusunda izleme heyeti kurulmuştur. Bu heyet neyi izleyecek neleri seyredecektir. Sözde sanatçılar sözde gazeteciler, Yeşilçam kalıntıları, PKK'nın boğazda demlenen adamları hangi film fırıldağı çevireceklerdir.

PKK ile görüşüyorsun dediğimizde inkar yolunu tercih etmişti ancak şerefsizliğin kimin anlına yapıştığı açığa kavuştu. Doğu'da Kürt sorunu yaygarasını kopara batıda ne Kürt sorunu diye Erdoğan'dır.

Erdoğan her şey olmuştur ama bir tek Türk olamamış bir tek Türklüğü içine sindirememiştir. Bu zihniyet diyor ki Türk sadece bizim ülkemizde etnik anlam taşır. Türklüğü etnik seviyeye indiren Kürt kardeşlerimizi siz biz diye ayıran Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması talihsizliktir.

Mehmetçiğe hayatı zindan eden adam yine kılık değiştirmiş, vatanı satan kişi bir ke daha sözünden dönmüştür. Modaya uymuş, bir zaman işbirliği yaptığı çevrelere tüm günahı yüklemiştir. Erdoğan'ı her önüne gelen kandırıyorsa Türkiye batmış demektir. Onun bunu ağzına göre iş yapıyorsa Türkiye çukurda demektir. İhanet en aşağılık suçların başında gelmektedir. AKP iktidarı Türkiye'ye ihanet etmiştir.

'DEVLET DOĞUDA GÖRÜNMEZ OLMUŞTUR'

Hükümet İmralı'nın maskarası Kandil'in oyuncağı olmuştur. Bundan cesaret alan bölücü hainler iyice azmıştır. Devlet Doğu'nun bazı bölgelerinde görünmez olmuştur. Bayrak yakılmaktadır. PKK bazı bölgelerde fiili varlığını ilan etmiştir. Yol kesip kimlik kontrolü yapmışlar çadır mahkemeleri kurarak yargılama bile yapmışladır. Atatürk heykelleri yıkılmakta terörist heykelleri dikilmektedir. AKP bütün bunların karşısında sessiz ve tepkisizdir. KCK bölgede adeta egemenlik yetkileri kullanırken AKH hala güzel şeyler olacak masallarıyla Türk milletini oyalamaktadır. PKK üniversiteleri örgütlemiştir. Hükümet sessiz ve umursamazdır. Güvenlik güçleri sinmiş, terör örgütü at koşturmaktadır. Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun alçakça şehit edilmesinin acısı yüreklerimizdedir. Kimsenin kuşkusu olmasın ki bu kanın hesabı bir gün sorulacaktır.

Tarihte hainlerin başına ne geldiyse bugünün hainleri de bekleyen aynısı olacaktır. Türk milleti ihanete geçit vermeyecektir. Türkiye cumhuriyet tarihinin en alçak ihaneti ile karşı karşıyadır. Bölünme tehlikesi kapıdadır. Türkiye kardeş kavgasına sürüklenmekte, sözün bittiği yere gelinmektedir. Bu hesapları boşa çıkarmak için ayağa kalkmak tarihi görevdir.

Büyük Trük milletin birliği ve dirliği en değerli hazinemizdir. Türkiye Cumhuriyeti'nin sahibi büyük Türk milletidir. Türk milleti devletinden isminden ve milli kimliğinde vazgeçmeyecektir. Kürt kökenli kardeşlerim bu milletin ayrılmaz ve yeri dolmaz mensupladır. İmral'daki katil Kürt kökenli kardeşlerime liderlik yapmayacaktır.

AKP PKK anlaştı diye iki dilli parçalı toplum yapısına dönülmeyecektir. Etnik köken farklılıkları bahanesi ile bu çatı yıkılmayacaktır. Bunu herkes bilmeli boş hayaller peşinde koşmamalıdır.

İçimiz kan ağladı vakur duruşumuzu bozmadık. Dişimizi sıktık sabrettik ve bekledik. Ama bıçak kemiğe dayanmıştır. Demokratik anlayışımızı teslimiyetle karıştırmayın. Sorumlu duruşumuzdan meydanı boş sanmayın. Vatan ve millet aşkımızı sınamaya asla kalkışmayın.

'77 GÜN SONRAKİ SEÇİMLER VAR OLMA SEÇİMLERİDİR'

HaiN hesapları Erdoğan, Davutoğlu ve hainlerin başına yıkarız. 77 gün sonraki seçimler Türkiye milletimiz için var olma yok olma seçimleridir. Aziz milletimiz vicdanını dinleyerek karar verecektir. Türkiye hırsızlık ve yolsuzluğu teslim mi olacak yoksa hesap mı soracaktır. Türk milleti buna karar verecektir. Türkiye bölünmez bütünlüğünü koruyarak varlığını sürdürecek mi yoksa bölünerek tarihten silinecek mi. Türk milleti sandık bayında buna karar verecektir.

Aziz milletimizin önündeki seçim açıktır Ya ahlak kazanacak ya da ahlaksızlık tavan yapacaktır. Ya hırsızlık sürecek ya da huzur ve sükûnet gelecektir. Türk milleti sandık başında bunlara karar verecektir. 7 Haziran seçimleri Türkiye için son şanstır. AKP gitmezse Türkiye batacaktır.

Bunların muhafazakârlığı büyük bir aldatmacadır. Rüşvete karşı bizimle yürü Türkiye. Adaletsizliğe, ahlaksızlığı, kavgaya karşı bizimle yürü Türkiye. 1150 odalı kaçak saraya karşı bizimle yürü Türkiye. Kutuculara, kasacılara, millete küfreden havuzculara karşı bizimle yürü Türkiye. İhanete karşı bizimle yürü Türkiye. Toprağını ekemeyen çiftçilerimiz, siftah yapamayan esnaflarımız fakirliğe karşı bizimle yürüyün. Sınavlarda shakkı yenilen horlanan gençlerimiz haksızlığa karşı bizimle yürüyün.

7 Haziran'da MHP iktidardadır. Herkes hesabını buna göre yapmalı. Bizde çelik gibi yürek demir gibi bilek sarsılmaz irade yüksek ahlak şaşmaz irade yenilemeyecek yüksek ülküler vardır. Kurultayımızı katılan herkesi selamlıyorum. Türkiye ve Türk milleti için üstlendiğimiz tarihi vazifede hepinize başarılar diliyorum.

Konuşmamı bitir bitirmez döveceğim demirin gönüllerdeki pası silmenizi diliyorum…"Etiketler: Devlet BAHÇELİ, Türkiye, IŞİD, Milliyetçi Hareket Partisi, PKK, Öcalan, Kürt Sorunu, AKP, 7 Haziran
Süleyman Soylu’dan Açıklama
Süleyman Soylu’dan Açıklama
İçişleri Bakanı Soylu İstanbul seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda 'Bir suç var ortada. Bir yolsuzluk yapılmış ve seçime yönelik yolsuzluk yapılmış.' dedi.
Ekrem İmamoğlu Son Oy Farkını Açıkladı
Ekrem İmamoğlu Son Oy Farkını Açıkladı
Ekrem İmamoğlu, 'İstanbul'da geçersiz oyların yüzde 95'inin sayımı bitti. 15 bin 500 oy fark var' dedi.
Kılıçdaroğlu ve Akşener’den Ortak Açıklama
Kılıçdaroğlu ve Akşener’den Ortak Açıklama
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ortak basın toplantısı düzenledi.
Mansur Yavaş Mazbatısını Bugün Aldı
Mansur Yavaş Mazbatısını Bugün Aldı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, mazbatasını aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’dan Moskova’ya hareketi öncesinde Atatürk Havaalanı'nda açıklama yaptı.
Fatih Mehmet Maçoğlu Mazbatasını Aldı
Fatih Mehmet Maçoğlu Mazbatasını Aldı
Türkiye Komünist Partisi (TKP) adayı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını aldı.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Açıklama
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Açıklama
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Anıtkabir defterinin, mazbatasını almamış bir kişi tarafından, resmi unvana sahip olmayan bir kişi tarafından istismar edilmesine itiraz ediyoruz. Twitter profilinize istediğiniz unvanı yazarsınız, onu yazarken mazbata sormuyoruz. CHP’nin adayının Ankara’da, İstanbul’da normalde CHP Genel Başkanının yapması gereken toplantıları yapma konusundaki iştahı tartışılıyor her tarafta' dedi.
Ekrem İmamoğlu’ndan Açıklama
Ekrem İmamoğlu’ndan Açıklama
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, 'Geçersiz oyların, yüzde 1 ile 2 arasında bir kriterde artı-eksi değerler oluşuyor. Günün sonunda neticeye tesir edecek bir değere sahip değil. Bu çok net önümüzde.' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, 'Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir.” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu trenden düşenler düştükleri yerde kalır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu trenden düşenler düştükleri yerde kalır

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.
Devlet Bahçeli: MHP Cumhurbaşkanlığı Adayı Göstermeyecektir
Devlet Bahçeli: MHP Cumhurbaşkanlığı Adayı Göstermeyecektir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin 2019 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceğini açıkladı.
Başbakan Binali Yıldırım Arakanlı Mültecileri Ziyaret Etti
Başbakan Binali Yıldırım Arakanlı Mültecileri Ziyaret Etti
Başbakan Yıldırım, Bangladeş'in Cox's Bazar kentinde Arakanlı mülteci Müslümanları ziyaret etti.
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu t
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da evinin önünde to
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devle
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Böl
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın Dalaman'dan
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başyaveri Al
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Yıldırım Ankara'ya giderken Jandarma'nın tacizine
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zaf
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
İşte Suriye Harekatını Yöneten Komutan
TSK’nın bu sabah saatlerinde Suriye'nin Cerablus b
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Twitter Logo