İletişim     Künye     Yazarlar       Anasayfa          
Tarafsız Haber
SİYASET   DÜNYA   EKONOMİ   MAGAZİN   SPOR   SAVUNMA   KADIN   TEKNOLOJİ   TÜRKİYE   YAZARLAR   FOTO GALERİ   VİDEO

16 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Ocak Cumartesi günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?

Haberler » Hayat         Okunma : 1498

16 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Ocak Cumartesi  günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Partnerinizi anlamaya çalışın. Bu, sizin de bilmediğiniz yanlarınızı görmenizi sağlayacak. Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler, sizi ummadığınız kadar etkileyecek. İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var.

Koç Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugünlerde, para konularında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz. Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Risk almayı seviyorsunuz. Ancak bugünlerde dikkatli olmanızda yarar var. Riskli işler başınızı ağrıtabilir bu aralar.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Duyguları yoğun. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Kendisiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi, ama onun size biraz uzak gelen davranışları daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor. Değişik tarzınız başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kurmakta güçlük çekiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Tutumlu oluşunuzun sizi yanlış anlamalara yol açması, sadece yanlış anlamaya kararlı insanlarda gözleniyor. Ayağınızı sağlam basıyorsunuz, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Çalışma hayatınızda kolay tetiklenen, gaza gelen biri olduğunuza inanan kişilerde hareketlilikler var, dikkatli olun. Gurup içindeki bir görüşmede kışkırtmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Sevdiğiniz insan bugün sizi çok mutlu edecek. İlişkiniz bunca zaman sonra bile dipdiri görünüyor. Dışardan da ilişkinize hiç bitmeyecek gözüyle bakılıyor. Nazardan korunmalısınız.

İkizler Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar. Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugün, partnerinizle ilişkinizin ters gittiğini görerek üzüleceksiniz. Partnerinizin anlayışsızlıklarıyla karşılaşmanız olasılığı var. Bu sebeple onunla aranızda bazı münakaşalar geçebilir , dargınlık yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşarak istediklerinizi elde edebiliyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Ev içinde beklenmedik bir durumdan dolayı aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, fakat gereksiz lüks harcamalarınızda olabilir. Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.

ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. duygularınızı ve düşüncelerinizi anlatmakta zorlanmayacaksınız. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birbirinize zaman ayırmayı başaracaksınız. Birlikte planlar yapabilirsiniz ve bunları hemen uygulamak isteyeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi rahat hissetmeniz tüm yaşamınzı olumlu olarak etkileyecektir.

Aslan Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Çalışmaşarınızı zorlanmadan yürütebileceksiniz ve genel olarak başarılı olacağınız bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Aşk yaşantınızda sıkıntılı bir gün olacak. Sevgilisi olan Kovalar sevgilileri ile sert bir tartışmaya girebilir, yalnız Kovalar ise aşk hayalarındaki boşluk sebebiyle bunalımlı anlar yaşayabilirler.

Başak Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugün sizin için yorucu bir gün olacak. Rutin işlerinizin yanı sıra insanları yaptığınız işle ilgili ikna etmeye çalışacaksınız. Ancak aldığınız sonuç yorgunluklarınızı unutturacak

Başak Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bir dostunuz sizden borç istemek zorunda kalacak. Aslında kendinize ayırdığınız bir miktar parayı , onu kırmamak için borç olarak vereceksiniz. Fakat bu durum moralinizi bozacak.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Beslenmeniz konusunda da çok dikkatsizsiniz. Bugün sağlıksız beslenmeniz sebebiyle problemler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül - 23 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Aşk konusunda çok yaratıcı olabileceğiniz bu devrede, fiziksel yönü güçlü ilişkiler kurma eğiliminde olabilir ve sevdiğinizle birlikte toplumsal yaşamda boy göstermek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Kaynaklarınız değerlendirme konusunda normalin üzerinde başarı şansınız var. Kendinizi aileniz ve eviniz konusunda duyarlı hissedebileceğiniz bu devrede sevdiklerinizle olan iletişiminizi güçlendirebilme şansınızı değerlendirin.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Çok rahat sayılmazsınız ama öğle saatlerindeki gelişmeler süregelen acil konulara çözüm bulmanıza yardımcı olabilir.

AKREP BURCU (24 Ekim - 22 Kasım)
Akrep Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ve son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum ve iletişimler her ikinizi de mutlu edecektir. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan olabilir. Bir süreden beri beklettiğiniz planlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz ve ilginç ortamlara girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız.

Akrep Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Olaylara istediğiniz gibi konsantre olabiliyorsunuz ve çalışma temponuz çok iyi. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara rahatlıkla kanalize edebileceksiniz ve yeni bazı düşünceler geliştirebileceksiniz. Özellikle bazı sorunlarınızın üzerine yoğunlaşmayı başaracaksınız ve sizi bu sorunlardan kurtaracak ilginç düşünceler geliştirebileceksiniz. Bugün alacağınız kararlar genel olarak verimli olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz. Yeni maddi kazanç beklentileri içine girebilirsiniz ve bu anlamda yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugün çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyin ve bunları iyi değerlendirin. Zihinsel yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.

YAY BURCU (23 Kasım - 21 Aralık) 
Yay Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Ay, ilişkilerinize dikkat çekiyor ve yenilikler için size güç veriyor. İlişkilerinize duygusal yaklaşabilir, karşınızdakileri anlayabilmek çaba gösterebilirsiniz. İş yaşantınızdaki sorunlar yüzünden partnerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Yoğun bir tempo sizi beklemekte. Biraz yorulmakla birlikte yapıcı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. İşle ilgili gelişmeler fazlasıyla zamanınızı alabilir. Kendinizi gösterme eğiliminiz çok yüksek. Spekülatif konulara ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz

Yay Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugün parasal yatırımlarınızda önemli kararlar alma eğilimde olabilirsiniz. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakması mümkün. Esnek davranarak çok kazançlı çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinize güvenebilir, kendinizi daha rahat hissebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Her ne kadar kontrollu bir kişi olsanız bile bugün duygusal açıdan ani reaksiyonlara çok daha açıksınız. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat bırakmayabilir.

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor. Bugün bu konuda size hoş bir mesaj verebilir.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Beklenmedik bazı terslikleri, hazırlıksız yakalandığınız için güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Uyarılara hak veriyor olmanız, uyaranlarınız için artık bir anlam taşımıyor. Parayı elde ederken gösterdiğiniz çabanın çeyreğini, parayı elde tutmak için gösterebilseniz maddi sıkıntılarınız bitecek.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Bugünden yarını düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Gelecekle ilgili hayalleriniz var, ama iyimserlik had safhada. Geleceğe daha gerçekçi akmanız gerekiyor.

KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Günün ilk yarısında duygusal olarak sakin davranacaksınız ve duygularınızı kontrol etmeyi başaracaksınız. Duygusal anlamda bir güvence ihtiyacına girebilirsiniz ve sevdiğiniz insana bu ihtiyacınızı yansıtacaksınız. Akşam üzeri saatleri ise aşk hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilir ve hoşunuza gidecek haberler alabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi dengeli hissedeceksiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için akşam saatlerini değerlendirin.

Kova Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Günün ilk yarısında işlerinize disiplinli bir şekilde devam edebileceksiniz ve konuların üzerine net olarak konsantre olmayı başaracaksınız. Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Daha çok uzun vadeli planlar yapacaksınız. Akşam üzeri saatleri ise iş yaşamınızda genel bir hareketlenme olacaktır ve çalışmalarınıza ara vermden devam edebileceksiniz. Yeni bazı girişim kararları alabilirsiniz ve bu saatlerden sonra oldukça aktif olacaksınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Kökenini geçmişten alan bazı sorunlarla yeniden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak iredeli davranmak size kazançlar getirecektir.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi

Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.

BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Size cazip görünmek için elinden geleni yapıyor. Onun bu çabasına karşılık verirseniz siz de daha mutlu olabilirsiniz. İlişkinizin harika sürecini değerlendirmeye çalışmalısınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Rekabete dayalı bir işte, hiç rekabet yapmadan da başarılı olunabileceğini kanıtladınız. Sadece kendinizle yarışıyorsunuz ve bunda da başarılı oluyorsunuz. İş yerinizdeki konumunuz giderek daha da güçlenecek.

Balık Burcu Günlük Para Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Küçük bir meblağ, ama yakın zamanda sürekli ve düzenli olarak elinize geçecek. Bu durum sizin yeni harcama planları yapmanıza neden olabilir. Bazı tartışmaların perdesini aralarsanız, orada parayla ilgisi olmayan başka duygusallıklar göreceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı 16 Ocak 2016 Cumartesi
Genelin onaylamadığı konulara özel zaafınız var. Bu tür konuların ilk onaylayıcısı ve destekleyicisi olabiliyorsunuz. Bugünlerde genelin dışına çıkmak size sıkıntı yaşatabilir, dikkatli olmanız gerekiyor.

 Etiketler: Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları
Fotoğraf Sosyal Medyada Olay Yarattı Anne Hangisi?
Fotoğraf Sosyal Medyada Olay Yarattı Anne Hangisi?
Anne ve kızları birlikte çekindikleri fotoğrafı paylaştılar, hangisinin anne olduğunu kimse bulamadı paylaşım sosyal medyada olay yarattı, peki sizce anne hangisi?
Zayıflamak İsteyenler İçin Mucize Gibi 8 Öneri
Zayıflamak İsteyenler İçin Mucize Gibi 8 Öneri
Zayıflamak isteyen ancak bir türlü fazla kilolarında kurtulamayanların imdadına doğal besinler koşuyor.
17 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları
17 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları
17 Ocak Pazar günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
16 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları
16 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları
16 Ocak Cumartesi günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
15 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları
15 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları

15 Ocak Cuma günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları
14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları
14 Ocak Perşembe günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları
13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları
13 Ocak Çarşamba günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
11 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları
11 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları
11 Ocak Pazartesi günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
10 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları
10 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları
10 Ocak Pazar günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
9 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları
9 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları

9 Ocak Cumartesi günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
8 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları
8 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları
8 Ocak Cuma günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
7 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları
7 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları
7 Ocak Perşembe günü Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarını neler bekliyor?
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün De Öncelikle Mabetlerimizi Hedef Alıyorlar'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu t
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Erdoğan: Hükümetimiz İdam Konusunu Muhalefetle Görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da evinin önünde to
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Erdoğan ve Putin Anlaştı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devle
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
İlker Başbuğ: Erdoğan, Cemaate Karşı Tek Başına Savaş Verdi
CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Böl
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Devlet Bahçeli İstifa Kararı Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Ba
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
64. Hükümetin Bakanlar Kurulu Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 64.
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter Fenomenleri TBMM'de
Twitter fenomenlerinden olan Odun Herif (Kadir Doğ
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'nin Kesinleşmiş Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti'de 7 haziran 2015'de yapılacak Milletvek
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
İşte Erdoğan'ın İstanbul'a Gelirken Pilota Verdiği O Talimat
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın Dalaman'dan
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı da Hain Çıktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başyaveri Al
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Başbakan’ın Uçağına Taciz Ateşi Açıldı!
Yıldırım Ankara'ya giderken Jandarma'nın tacizine
Süleyman Soylu’dan Açıklama
Süleyman Soylu’dan Açıklama
İçişleri Bakanı Soylu İstanbul seçimleri ile ilgil
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 30 Ağustos Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zaf
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
İşte Yayınlanan Son Anketler
İşte Yayınlanan Son Anketler
Seçimlere 24 saatten az bir süre kala kulislerden
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Bu İlaçların Rengi Sosyal Medyayı Karıştırdı
Herkesin farklı renkte gördüğü bu ilaçlar sosyal m
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Fenomenlerin Meclis Ziyareti Olay Oldu
Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden o
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
AGUYAD'ın Yolsuzluk Önlenme Projesi Final Yaptı
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından
Twitter Logo